Włosowe metamorfozy #1 => Kamila z @hair.tale


Bohaterką pierwszego wpisu jest Kamila, która zdała sobie w pewnym momencie sprawę, że jej włosy są w nie najlepszym stanie. Rozjaśnianie, słońce, słona woda przyczyniły się do suchych i spuszonych włosów widocznych na zdjęciu poniżej. Postanowiła podjąć drastyczne zmiany - odłożyła suszarkę i wgłębiła się w tajniki włosomaniactwa. Założyła profil na Instagramie żeby ją motywowało. Zdjęcia wrzuca raz na tydzień z aktualizacją włosową oraz listą kosmetyków, których w danym dniu używała. Przemiana jej włosów jest zachwycająca!


A tak wyglądały włosy już po pierwszym tygodniu:


Z tygodnia na tydzień widać gołym okiem poprawę stanu włosów Kamili (kolejność wykonywanych zdjęć idzie od dołu do góry). Pierwsze tygodnie: (od 2 października 2017 - 20 listopada 2017)


Ostatnie tygodnie: (od 2 kwietnia 2018 - 9 lipca 2018)


Różnica między pierwszym a ostatnim zdjęciem to ok. 10 miesięcy; 10 miesięcy regularnej pielęgnacji, która głównie opiera się na olejowaniu włosów przed każdym myciem na podkład nawilżający, po każdym myciu wjeżdża zawsze maska na włosy (głównie pod czepek i ręcznik na ok. 20-30 min) i zawsze na końce jest nakładana jakaś ochrona, np. CHI Silk Infusion. Brawo za systematyczność! Przełomem w pielęgnacji Kamili zdecydowanie było olejowanie na podkład a także zabezpieczanie włosów przed mechanicznymi uszkodzeniami np. spinanie włosów do spania by uchronić włosy od ocierania o poduszkę czy kołdrę.
Zapraszam gorąco do obserwowania profilu Kamili na Instagramie @hair.tale. Tam dowiecie się szczegół dotyczących jej pielęgnacji oraz stosowanych produktów.
Mam nadzieję, że ta przemiana zachęci kogoś do walki o swoje piękne włosy - w końcu są one atutem każdej kobiety ;-) 

Buziaki, 
Angie

Komentarze